Фабрика ROSHEN у Вінниці

Раді представити Вам наш черговий завершений об'єкт - адміністративна будівля фабрики Roshen у Вінниці.

Roshen - лідер у виробництві кондитерських виробів в Україні та країнах СНД. Компанія активно інтегрує досвід європейських країн не тільки в процес свого виробництва, але і в свою адміністративну сферу. Це так само відноситься і до зовнішнього вигляду будівель компанії.

Основна ідея реконструкції полягала в тому, що б зробити фасад будівлі більш насичених відтінків, при цьому він повинен гармонійно вписуватися в зовнішнє оточення та доповнювати його.

Клінкерна цегла коричневого кольору була використаний в лівій і правій частинах офісної будівлі, а також для оформлення підпірних стінок, зони фонтану та доріжок.

Для реалізації даного проекту нашою компанією було поставлено близько 90 тис. штук клінкерної цегли. Укладання клінкеру здійснювалася на модифікований розчин кладки графітового кольору.

Для надійності цегляної кладки була розроблена та застосована анкерно-консольна система кріплень цегляного фасаду із застосуванням межрядного посилення. Вся система кріплень так само поставлялася нашою компанією.

Слід зазначити соціальну значимість даного об'єкта та прилеглої території. Чимало було зроблено для того, щоб територія біля самої будівлі була оформлена належним чином, так як вона планувалася для городян та гостей міста, та в майбутньому її хочуть використовувати для проведення промо-акцій нової продукції.

Сьогодні це не просто офісний центр Рошен - це місце для відпочинку місцевих жителів та гостей міста.

На прикладі цього об'єкта ми бачимо, що поєднання традиційного облицювального матеріалу, такого, як клінкерна цегла разом з сучасними матеріалами, - навісні фасадні системи в підсумку показують відмінний результат.