1. Фабрика ROSHEN у Вінниці
  04/09/2018 Фабрика ROSHEN у Вінниці

  Раді представити вам наш черговий завершений об'єкт - адміністративна будівля фабрики Roshen у Вінниці. Roshen - лідер у виробництві кондитерських виробів в Україні та країнах СНД. Компанія активно інтегрує досвід європейських країн не тільки в процес свого виробництва, але і в свою адміністративну сферу. Це так само відноситься і до зовнішнього вигляду будівель компанії.

 2. Відродження Сумського ранка в історичному центрі Харкова
  Відродження Сумського ранка в історичному центрі Харкова

  Сумський ринок був заснований в 1947 році на перетині вулиць Культури та Трінклера ... Ринок завжди вважався найдорожчим і своєрідним: тут був вишуканий товар і вишуканий продавець, не дарма ж його називали «професорським.

 3. Яку роль можуть зіграти 3 см ... N70
  Яку роль можуть зіграти 3 см ... N70

  Компанія Nelissen з виробництва цегли представлявляє N70 - нову цеглу в ексклюзивному форматі. Дізнайтеся, яку роль можуть зіграти всього лише 3 см. Цегла N70 не тільки тоньше на 3 см, але ще й на 3 см довший порівняно з традиційною цеглою.

 4. Клінкер-семінар Хагемайстер 2015
  Клінкер-семінар Хагемайстер 2015

  «Створювати цінності» - такою була тема, задаючи яку організатори заходу усвідомлено розширили рамки традиційних аспектів сучасної архітектури. На сьогоднішній день об'єкти будівництва повинні відповідати численним вимогам, основними з яких є висока культура будівництва, енергоефективність, експлуатаційна ергономічність.

 5. Вістарк на ІнтерБудЕкспо - 2014
  Вістарк на ІнтерБудЕкспо - 2014

  Цього року впродовж трьох днів, з 26-29 березня, у Києві, пройшла найавторитетніша та значуща будівельна подія на всій території України – виставка ІнтербудЕкспо. З року в рік на ціей виставці представляють новинки на ринку будівельних матеріалів, тим самим вона підтверджує свій статус лідера в сфері будівельних інновацій.